kedd, szeptember 17, 2019

A X. Ipolyi Arnold Országos Népmesemondó Verseny eredményei

2019 június 6.

A X. Ipolyi Arnold Népmesemondó Verseny országos döntőjének eredményei, 2019

Aranysávos mesemondók:

Versenyző:Lakhely:Iskola, óvoda székhelye:Kategória:
Ádám LeventePéterfalaAlapiskola és Óvoda Almágy1.
Bugár ZsomborVásárútAlapiskola és Óvoda Nádszeg1.
Dóczi BalambérKiskövesdAlapiskola-Bodrogszerdahely1.
Dóczi BorókaKiskövesdMagyar Óvoda – Kiskövesd1.
Heinrich ZsófiaTornaljaKazinczy Ferenc MTNYAI1.
Laszab VeronikaIpolybélAlapiskola és Óvoda Ipolyszakállos1.
Mag DánielFülekII. Koháry István Alapiskola, Fülek1.
Radics AndrásRimaszombatTompa Mihály Alapiskola Rimaszombat1.
Rézműves HelenaGömörsídMagyar Tannyelvű Alapiskola Gömörsíd1.
Szullo VandaVágkirályfaPázmány Péter Alapiskola és Óvoda, Vágsellye1.
Botos Máté JánosFülekMocsáry Lajos Alapiskola Fülek2.
Csiba MárióNagyfödémesBorsos Mihály Alapiskola, Nagyfödémes2.
Karvai VittorioNegyedPongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed2.
Marek PatríciaFülekII.Koháry István Alapiskola, Fülek2.
Máté ÁgnesFeledSzombathy Viktor Alapiskola2.
Mihalovics ZsófiaFülekMocsáry Lajos Alapiskola2.
Alföldi DóraNádszegAlapiskola és Óvoda Nádszeg3.
Bobák MelisaCsákányházaAlapiskola és Óvoda Ragyolc3.
Bukovský DorottyaDeákiDeáki Alapiskola3.
Danko GáborRozsnyóFábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó3.
Fajd LauraCsákányházaAlapiskola és Óvoda Ragyolc3.
Hizsnyai LászlóFülekII.Koháry István Alapiskola, Fülek3.
Lénárt DóraFelsőszeliSzéchenyi István MTNYAI Felsőszeli3.
Nagy GeorginaNegyedPongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed3.
Pleva LeventeAlsószeliSzéchenyi István MTNYAI, Felsőszeli3.
Pongrácz Pál BarnabásNagyabonyVámbéry Ármin MTNYAI Dunaszerdahely3.
Ruszó ChiaraSimonyiSzombathy Viktor Alapiskola3.
Veréb FanniTornaljaKazinczy Ferenc MTNYAI Tornalja3.
Lenkey GáborLekenyeTompa Mihály Református Gimnázium, Rimaszombat4.
Molnár MátéCsiliznyáradMagyar Tannyelvű Magán Szakközépiskola – Dunaszerdahely4.
Ragány VivienSzomotorGimnázium-Királyhelmec4.

Kiemelt ezüstsávos mesemondók:

Versenyző:Lakhely:Iskola, óvoda székhelye:Kategória:
Borbás Máté PéterJánosiVidékfejlesztési Szakközépiskola, Dunaszerdahely4.
Csáky MátéIpolybalogFegyverneki Ferenc Közös Igazgatású Katolikus Iskola Ipolyság4.

Ezüstsávos mesemondók:

Versenyző:Lakhely:Iskola, óvoda székhelye:Kategória:
Beňadik SáraAbaraMagyar Tanítási Nyelvű Református Egyházi Alapiskola Vaján1.
Flegel TimeaÓgyallaFeszty Árpéd Alapiskola és Óvoda Ógyalla1.
Gallo ÁrpádVecseklőAlapiskola és Óvoda Almágy, Almágy1.
Hencz Anna FruzsinaBátkaBátkai Alapiskola1.
Juhász RebekaCsomaII. Koháry István Alapiskola1.
Kovács RékaSzepsiBoldog Salkaházi Egyházi Iskolaközpont1.
Lévai NatáliaKöbölkútStampay János Alapiskola Köbölkút1.
Menyhárt ZsoltNádszegAlapiskola és Óvoda Nádszeg1.
Senkuličová DéziKomáromMunka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Komárom1.
Tóth GellértÉrsekkétyEgyházi Alapiskola és Óvoda Érsekkéty1.
Zsíros FabianHanvaMTNYAI-Hanva1.
Baranyai PéterKéméndPetőfi Sándor Alapiskola Kéménd2.
Bitter KarolínaNegyedPongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed2.
Cibula MátyásRagyolcAlapiskola és Óvoda Ragyolc2.
Csank MátéDétérTompa Mihály Alapiskola Rimaszombat2.
Dóczi BoldizsárKiskövesdAlapiskola – Bodrogszerdahely2.
Dubík Sonja AntoinetteKirályhelmecGymnázium-Gimnázium Királyhelmec2.
Gazdag RékaPalástPalásthy Pál Egyházi Alapiskola Palást2.
Pleva András ÁlmosAlsószeliAlapiskola és Óvoda, Alsószeli2.
Tóth LillaRozsnyóRozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó2.
Varga ZsanettKomarócBuzitai MTNYAI2.
Badin Álmos BenceVárhosszúrétRozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó3.
Blanár ÁbelKisgéresGymnázium-Gimnázium Királyhelmec3.
Csáky KatalinKelenyeIpolyi Arnold Alapiskola, Ipolybalog3.
Képeš LórántResteBuzitai MTNYAI3.
Kováč LiliánaKöbölkútStampay János Alapiskola – Köbölkút3.
Máté GáborVígtelkeDénes György Alapiskola3.
Sósik BeátaTornaljaKazinczy Ferenc MTNYAI Tornalja3.
Szalacsi RebekaBalonyKóczán Mór Alapiskola, Csilizradvány3.
Tamási BlankaNagymegyer – IzsapBartók Béla Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola, Nagymegyer3.
Lacza AnikóPerbeteCsemadok Alapszervezet Perbete4.
Ragány SzidóniaSzomotorGimnázium – Királyhelmec4.

Bronzsávos mesemondók:

Versenyző:Lakhely:Iskola, óvoda székhelye:Kategória:
Balta RitaSzepsiBoldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont – Szepsi1.
Bittera Sophie ImanDunaszerdahelyAlapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki1.
Bukovszky BorbálaSzentpéterKossányi József Alapiskola és Óvoda- Szentpéter1.
Deme RékaNaprágyKazinczy Ferenc MTNYAI, Tornalja1.
Falanga Federica Stella LuciaPozsonypüspökiAlapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki1.
Lőrincz RebekaKecsőMTNY Alapiskola – Kecső1.
Varga Máté PéterFeledSzombathy Viktor Alapiskola, Feled1.
Balázs AlexandraMegyercsMunka Utcai Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola Komárom2.
Bojszko KevinSzepsiBoldog Salkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont, Szepsi2.
Pollák ZsófiaGútaNagyboldogasszony Egyházi Iskolaközpont, Gúta2.
Porubská AndreaPozsonyAlapiskola és Óvoda, Pozsonypüspöki2.
Székely RóbertSajógömörSajógomor2.
Szőke DonátKosútAlapiskola és Óvoda, Hidaskürt2.
Tóth AndrásCsicserAlapiskola és Óvoda, Boly2.
Varga BarnabásKöbölkútStampay János Alapiskola Köbölkút2.
Varga VivienÉrsekkétyEgyházi Alapiskola és Óvoda Érsekkéty2.
Vida Léna JohannaBősAmade László Alapiskola, Bős2.

Különdíjak:

Versenyző:Lakhely:Iskola, óvoda székhelye:Kategória:OD-sávozás
Oszoli ValériaPalásť5.Különdíj a helyi szóbeliség ápolásáért
Demko AndrásNagyida5.Különdíj a magabiztos előadói megnyilvánulásért
Danko GáborRozsnyóFábry Zoltán Alapiskola, Rozsnyó3.Különdíj a hiteles mesemondásért
Pongrácz Pál BarnabásNagyabonyVámbéry Ármin MTNYAI Dunaszerdahely3.Különdíj a hiteles mesemondásért
Karvai VittorioNegyedPongrácz Ágoston Alapiskola, Negyed2.Különdíj a hiteles mesemondásért
Rézműves HelenaGömörsídMagyar Tannyelvű Alapiskola Gömörsíd1.Különdíj a hiteles mesemondásért

Nem vettek részt a versenyen:

Versenyző:Lakhely:Iskola, óvoda székhelye:Kategória:
Molnár Zoltán DánielKomáromMarianum Egyházi Iskolakökzpont – Komárom2.
Danyi ErikFülekMocsáry Lajos Alapiskola Fülek3.
Makkay BiankaVárhosszúrét4.
Módosítás dátuma2019. június 6.